Fizioterapeiti

Atrašanās vieta: Aizkraukles slimnīcas ķirurģijas ēkā 1. stāvā. Pieraksts pa tālruni: 65133878.

 

Speciālists
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena

Fizioterapeits Janīna Grinsone

12-18-19

8-14.40

8-18

 8-18-19.20

12-14

Fizioterapeits Antra Vītola

8-16

8-16

  8-16

8-16

 

Fizioterapeits Inga Miglāne-Siliņa

 8-14.40

8-14.40 

8-14.40 

8-14.40 

8-14.40 

Fizioterapeits Anda Muižniece

11-19 

8.30-17.10 

11-19 

8.30-17.10 

8.30-17.10 

Vizītes maksa pie fizioterapeita:

Pirmā vizīte             15.00 EUR

Katra nākamā vizīte 12.00 EUR

Grupu vingrošana     4.00 EUR (grupā ne mazāk kā  3 cilvēki)

 

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, masāžu un manuālo terapiju.

Tiek piedāvāti šādi pakalpojumi:

·        Fizioterapija pie kustību balsta aparāta traucējumiem (sāpes locītavās un muskuļos, funkciju atjaunošana locītavās pēc traumām un operācijām)

·         Fizioterapija neiroloģijā (pēc insulta, muguras sāpes, ekstremitāšu tirpšana, karpālā kanāla sindroms, galvassāpes, galvas reiboņi)

·         Fizioterapija pie elpošanas orgānu sistēmas saslimšanām (pneimonija, bronhīts, bronhiālā astma, plaušu emfizēma, pleirīts)

·        Fizioterapija bērniem (stājas traucējumi, kāju deformācijas, pēc respiratorām saslimšanām, gaitas traucējumi, psihomotorās un fiziskās attīstības traucējumi)

·        Fizioterapija zīdaiņiem (Bobata terapija – ārstnieciskā vingrošana, kas normalizē muskuļu tonusu un veicina mazuļa motoro un emocionālo attīstību, Handlinga apmācība – ko ar mazuli darīt, kā pareizi barot, kā viņu pareizi celt, turēt, mierināt, ģērbt un nest)

·         Fizioterapija jaunajām māmiņām (atgūt fizisko formu pēc dzemdībām, vingrošana grupās ar bērniem)

·        Ārstnieciskā vingrošana profilaksei (pašsajūtas un vispārēja stāvokļa uzlabošana vingrojot individuāli vai grupās) 

 

TEIPINGS

Teipings ir speciāla elastīgu, pašlīmējošu saišu līmēšanas metode organisma fiziskā stāvokļa uzlabošanai. Saite palīdz muskuļiem veikt kustību, pasargā no pārmērīgas slodzes un uzlabo locītavu stabilitāti. Šāda metode nodrošina pareizu muskuļu un locītavu darbību, kā arī mazina tūsku un sāpes.

Teipinga galvenais mērķis ir veicināt ķermeņa pašdziedināšanas procesu. Variējot aplikāciju tehnikas, ar šo metodi var panākt dažādus efektus:

Teipingu veic ar īpaša materiāla (kokvilna + akrils), vienpusēji lipīgu lentu! Tā svars un biezums, stiepjamība ir līdzīgs ādai. Materiāls ir gaisa un ūdens caurlaidigs, spēj turēties uz ādas sākot no dažām dienām līdz pat vairākām nedēļām. Teipam atrodoties uz ādas var droši iet dušā, vannā, saunā tikai jāizvairās no tiešas materiāla berzēšanas, jo tas samazinās tā kalpošanas laiku. Nevajadzētu ar teipingu doties solārijā vai tiešos saules staros! Pacientam svarīgi, ka šī metode nav sāpīga un rada komforta sajūtu! Kinezioloģiskā teipinga lenta ir no augstas kvalitātes kokvilnas materiāla ar 100% akrila šķiedrām, gaisa un ūdens caurlaidīga, ūdensdroša, ar 30 – 40 % stiepjamību – līdzīgi ādai. Tās lietošanas ilgums – no dažām dienām līdz vairākām nedēļām. Medicīniskās teipošanas koncepta izmantošanas veidu klāsts ir ļoti plašs, to izmanto gan pieaugušjiem, gan bērniem (arī zīdaiņiem):

   


 

 -  hipotonisku muskuļu stimulēšanai

-   hipertonisku muskuļu atslābināšanai

-   muskuļu aizsardzībai pret pārslodzi

 

-   locītavu aizsardzībai

 

-   sāpju remdēšanai

 

-   iekaisumu samazināšanai (tūska, arī hematoma)

 

-   limfas tūskas mazināšanai

 

-   propriocepcijas uzlabošanai

 

-   stājas korekcijai

 

-   traumu ārstniecība

 

-   pārslodzes radītu simptomu ārstniecība(hroniski cīpslu                    

    sastiepumi,  elkoņa tendinīts, tenisa elkonis).